Tradicionalno otvaranje sezone u saradnji sa BMW Motorrad Srbija (Delta Motors) održano je i ove godine. Ovoga puta vožnja je započeta prezentacijom novog BMW R12 G/S u salonu BMW Motorrad Srbija u Radničkoj 8.
Nakon prezentacije kolona se uputila ka Kopaoniku. Put to Đorovog mosta obeležili su sjajna energija i lagana vožnja preko 100 BMW motocikala.
Po dolasku na Kopaonik gosti su odmarali na ručku i imali priliku da uživaju u prelepoj priodi planine. Svako otvaranje sezone bude sjajna prilika za offroad vožnju koju smo i ovoga puta organizovali za sve koji su želeli da osete dodatni adrenalin. Ostatak večeri proveli smo uz sjajne zvuke rok benda i ugodnom ambijentu hotela Putnik.















